fbpx
cropped-Captura-de-pantalla-2019-09-22-a-las-21.27.41-3

Ліза Щигель

Ерготерапевт

Терапевт Падован ( Padovan Method)

Наполегливість мотивує та веде вперед.

5 Років досвіду як Ерготерапевт

 

Спеціаліст по Терапії Падован та Ерготерапев в педіатрії з 2014 року. Ступінь магістра з Розладу Спектра Аутизму.

Моє повсякденне життя базується на терапії ,поради батькам,занять з пацієнтами та вирішення їх проблем, виходячи з індивідуальних потреб кожного. Мені приємно поділитися досвідом з вами.

Що таке Ерготерапія?

Ерготерапія — це комплекс методів, спрямованих на допомогу людям ( дітям) з обмеженими можливостями.

Ерготерапія покращує якість лікування, прискорює процес відновлення функцій органів та систем, повертає працездатність, допомагає хворому розвинути навички самообслуговування, у випадках інвалідності пристосуватися до максимально активного життя у нових умовах, що відбулися внаслідок хвороби чи травми, а також до більш повної інтеграції в усі сфери його діяльності.

В якості засобу терапії ,ерготерапія використовує конкретні методи, прийоми та консультації або коригування навколишнього середовища для того, щоб практикувати певні навички. Основна мета ерготерапії – здобуття максимально можливої самодостатності, активна участь у житті та покращенні життя.

Що таке Аутизм?

 

Аутизм – це складна інвалідність упродовж життя, яка, як правило, з’являється в ранньому дитинстві і може впливати на соціальні навички людини, спілкування, стосунки та саморегуляцію. 


Аутизм визначається певним набором поведінки і є “станом спектру”, який впливає на людей по-різному і в різній мірі. Невідома єдина причина аутизму. Рання діагностика допомагає людині отримати необхідну підтримку та послуги, що може призвести до поліпшення якості життя.

youth, children, wagon

Мої послуги

Легкі та веселі вправи для рук для дітей з особливими потребами